ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

DERS MATERYALLERİ

İngilizce eğitimlerinde kullanılan kaynaklar son derece önemlidir. Kaliteli ve etkili bir dil eğitimi için dünyaca kabul görmüş kitaplar kullanılmalıdır. Konuşma esaslı kaynaklarla İngilizce eğitimlerde tüm dünyaca bilinen ve dil öğrenmeyi zevkli hale getiren National Geographic kitaplarını tercih ediyoruz.

Eğitim sistemimiz konuşmayı esas alan bir formattdarı. Communicative Approach dil eğitimine en uygun aynaklar olarak gösterilen World  English kitapları ile  Beginner, Elementary, Pre-intermediate  ve Intermediate kurlarında öğrencilerimize eğitim veriyoruz. İngilizce üst seviyeler olan Upper-İntermediate ve Advanced seviyelerinde ise World Class kitaplarını kullanıyor, dünya standartlarında bir yabancı dil eğitimi ile öğrencilerimizin kurları en verimli şekilde tamamlamasını sağlıyoruz.

Konuşma esaslı bir İngilizce eğitimi için bizimle iletişime geçebilir, tüm dünyaca bilinen ve kabul gören kaynakların kullanıldığı bir yabancı dil eğitimi ile hızlı ve kolay bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU

Bilgi Aç

BİZİ TERCİH EDENLER