ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

DİLBİLGİSİ KLÜBÜ

Yabancı dilin doğru kullanılmasında gramer bilgisinin önemi büyüktür. Oldukça önemli bir aşama olan gramerin doğru alınması ise doğru dil kullanımını etkilemektedir. English Park Dil Okulları olarak öğrencilerimizin İngilizce eğitiminde öğrendikleri gramer bilgilerini pekiştirmeleri için dilbilgisi aktiviteleri düzenliyoruz. Grammer Club aktivitelerimiz öğrencilerimizin İngilizce seviyelerine uygun olarak düzenlenmektedir.

Kelime bilgisi, zamanlar, takılar ve zamanların doğru kullanılması gibi gramerle ilgili konuları tekrarlıyor, alıştırma ve örnek çalışmalarla kalıcı bir öğrenme sağlıyoruz. Grammer Club çalışmalarımız öğrencilerimizin gramerle ilgili eksiklerini giderdiği ve pratik çalışmalarla öğrendiklerini pekiştirdikleri verimli aktivitelerdir.

Grammer Club aktiviteleri öğrencilerin kendi seviyelerinde katıldıkları aktiviteler olup hem keyifli hem de verimli bir çalışmadır. Türk eğitmenler tarafından ana dersler dışında verilen dilbilgisi dersleri hafta içi ve hafta sonu düzenlenen aktivitelerdir ve öğrenciler ücretsiz olarak katılabilir.

ÖN BİLGİ FORMU

Bilgi Aç

BİZİ TERCİH EDENLER