ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizce Kursu

Avrupa Birliği ülkelerinde belli bir program dâhilinde verilen yabancı dil eğitimi, Avrupa Dil Portfolyosu tarafından standartlaştırılmış ve Avrupa Birliği’nde geçerli ve resmi bir proje haline getirilmiştir. Türk Amerikan Derneği Bakırköy Şubesi olarak yabancı dil eğitim sistemini Avrupa Dil Portfolyosu’na uyarladık. Dil Eğitim sistemimiz, Avrupa Birliği’nde geçerli ve resmi bir eğitim şekli olarak alanında tecrübeli eğitmenler tarafından en etkili şekilde verilmektedir.

1951 yılında kurulan Türk Amerikan Derneği, her geçen gün yabancı dil eğitim kalitesini yükseltmiş ve günümüzde en kaliteli dil eğitim sistemini uygulayan bir kurum olarak kabul edilmiştir. Tecrübeli ve profesyonel bir eğitim kadrosu ile her bir öğrenciye özel eğitim çözümleri üretmekte, öğrenci ve öğrenme odaklı eğitim metotları ile kursiyerlerin kısa sürede İngilizce öğrenmelerini sağlamaktadır. Genel İngilizce Kursu kapsamında verilen dil eğitiminde, öğrenciler sıkılmadan hızlı, anlaşılır ve akılda kalıcı şekilde dil öğrenmekte, en etkili öğrenme yöntemleri ile maksimum verim elde etmektedir.

Eğitim kalitesini en yüksek seviyede tutan Bakırköy Genel İngilizce Kursu, öğrencilerine adeta yurt dışı deneyimi yaşatan bir eğitim ortamı sunmaktadır. Dil eğitimlerinde Communicative Approach eğitim metodu kullanılmakta, konuşma ağırlıklı bir eğitimle öğrencilerin kısa sürede İngilizce konuşması sağlanmaktadır.

Her seviyedeki öğrenciye ücretsiz özel ders imkânı da sunan Bakırköy Genel İngilizce Kursu, dil eğitiminin en verimli şekilde yaşandığı eğitim fırsatları ile liderdir. Herhangi bir nedenle eğitimlere katılamayan, anlamadığı konular olan veya dersleri kaçıran öğrenciler, derslerden geri kalmadan özel derslerle eksikleri tamamlamakta, kurs sonunda eksiksiz bir dil eğitimi almanın avantajını yakalamaktadır.

ÖN BİLGİ FORMU
İNGİLİZCE KURSU

Bilgi Aç

BİZİ TERCİH EDENLER