ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

KONUŞMA KLÜBÜ

Tüm öğrencilerimizin gramer yanında konuşmalarının da gelişmesi için konuşma aktiviteleri gerçekleştiriyoruz. Speaking-konuşma aktivitelerine öğrencilerimiz herhangi bir ekstra ücret ödemeksizin katılıyor ve yabancı eğitmenlerle İngilizce konuşma pratiği yapıyor.

İngilizce bilmek demek akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmek demektir. Öğrencilerimize İngilizce konuşma yetisini kazandırmak için derslerin dışında gerçekleştirdiğimiz speaking aktiviteleri ile son derece iyi sonuçlar alıyoruz. Dil eğitiminin en önemli basamağı olan konuşma yetisini kazanmalarını sağlıyor, bol-bol konuşma pratiği yaparak öğrendiklerini sözlere dökmelerine yardımcı oluyoruz. “Anlıyorum ama konuşamıyorum” görüşüne neden olan sadece gramer ağırlıklı bir dil eğitimi değil, pratiğe dayalı etkili konuşma çalışmaları ile fark yaratıyoruz.

Tamamen ücretsiz olan konuşma çalışmalarımız, alanında uzman konuşma eğitmenleri ile yapılan bir aktivitedir. Speaking Club çalışmalarımız, ders saatleri dışında olup öğrencinin uygunluk durumuna göre hafta içi veya hafta sonu düzenlenmektedir. Yabancı eğitmenlerimiz speaking aktivitesi ile öğrencilerimizin konuşma becerilerini sınar ve İngilizce konuşabilmeleri için özgüven kazanmalarına yardımcı olur.

ÖN BİLGİ FORMU

Bilgi Aç

BİZİ TERCİH EDENLER