ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

LİSTİNİNG CLUB

Dil eğitiminde kulak yetisi son derece önemlidir. Duyduğunu anlamadan cevap vermenin ve konuşmanın mümkün olmadığı bir gerçektir. Listening (dinleme) aktiviteleri ile öğrencilerimiz kulak yetisi kazanmakta, dil aşinalığı ve anlık kelime analizi becerisi ile akıcı bir şekilde İngilizce konuşmaya başlamaktadır. Aksanlı dil kullanımı ile ilgili dinleme aktivitelerinin de yapıldığı English Park Dil Okulları, Listening Club çalışmaları ile öğrencilerin kendilerine her bakımdan güvenerek İngilizce öğrendikleri bir eğitim kurumudur.

Genelde yabancı eğitmenlerle yapılan bir çalışma olan Listening Club, öğrencilerin İngilizce öğrenme yetisine ve hızına önemli bir katkı sağlamaktadır. 50 dakikalık listening derslerinde CD, kaset, video ve okuma aktiviteleri ile öğrenciler dinlediğini anlama becerisi kazanıyor.

English Park öğrencilerinin ücretsiz faydalandığı dinleme aktivite dersleri, öğrencilerimizin hafta içi veya hafta sonu katıldığı aktivitelerdir. Özel programlarla sunulan bir ders aktivitesi olup tamamen ücretsizdir. Ders saatleri ve eğitmenlerle ilgili detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU

Bilgi Aç

BİZİ TERCİH EDENLER