ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

READİNG CLUB

Reading yani okuma kulübü, öğrencilerimizin hem doğru hem de akıcı okuma ve konuşma becerilerinin gelişmesini sağlayan bir aktivitedir. Ana dersler dışında derslere takviye niteliğinde olan okuma aktivitelerinde, öğrencilerimiz başlangıç seviyesinden akademik seviyeye kadar kendi seviyelerine uygun okuma çalışmalarına katılır. Sürekli yapılan okuma çalışmaları ile hızlı ve doğru okuma becerisi kazanılır. En doğru telaffuzlarla İngilizce okuma becerisi kazanmada önemli bir aktivite olup öğrencilerimizin katılımı büyüktür.

Hızlı ve doğru okuma yanında kelime hazinesini gelişimini de sağlayan Reading Club, konuşma ve okumada önemli olan kelime bilgisini geliştirilmesinde de önemli role sahiptir. Kelime hazinesini sürekli geliştiren öğrenciler, konuşma ve okumada çok daha fazla kelime bilen kişiler olarak İngilizce bilgilerini hızlı bir şekilde geliştiriyor. Kelime dağarcığı gelişen öğrenciler, konuşmada kendini çok daha özgüvenli hissederek daha akıcı bir şekilde konuşuyor.

Tamamen ücretsiz olan okuma aktivitelerimizden öğrencilerimiz sınırsız şekilde faydalanmakta, Reading Club çalışmalarına istedikleri zaman diliminde katılmaktadır. Reading Club aktivitesine hafta içi veya hafta sonu katılabilir, ders saatleri ve programlarla ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU

Bilgi Aç

BİZİ TERCİH EDENLER