ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

SEVİYELER

Beginner: Temel-başlangıç seviyesi olup İngilizce bilgisi çok az olan veya hiç olmayanlar içindir. Beginner seviyesinde kursa başlayanlar yoğun bir şekilde gramer, kelime bilgisi, yazma, konuşma ve dinleme çalışmaları yaparlar. Kuru başarı ile tamamlayan öğrenciler günlük konuşmada temel deyimleri ve temel cümleleri rahat okuyup anlayabildiği gibi basit konularda konuşabilir.

Elementary: Beginner seviyesinde İngilizce bilgisi olan veya Beginner kurunu tamamlayıp belli seviyede İngilizce konuşabilen öğrenciler içindir. Bu kuru başarı ile tamamlayan öğrenciler basit konularda yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşan yabancılarla konuşabilir. Basit paragrafları okuyup anlamada sıkıntı yaşamaz. Yine basit konularda kısa metinler yazabilir. Tanışma ve tanıştırma ile ilgili sorulara cevap verebilir.

Pre-Intermediate: Elementary seviyesini tamamlamış veya elementary seviyesinde İngilizce bilgisi olan öğrenciler içindir. Belli bir seviyede İngilizce konuşabilen öğrenciler bu kuru tamamladıklarında günlük hayatta yabancılarla iletişim kurabilir. Günlük hayatla ilgili konularda basit, birleşik ve karışık cümleler kullanarak karşısındaki ile anlaşabilir. Doğru ve anlamlı paragraf cümleleri yazabilir.

Intermediate: Pre-intermediate seviyesinde İngilizce bilgisi olan veya pre-intermediate kurunu tamamlayıp anlaşılır bir şekilde İngilizce konuşabilen öğrenciler içindir.  Kur sonunda öğrenciler ana dili İngilizce olan biri ile farklı konularda uzun cümleler kurarak anlaşıp konuşabilir. Karışık cümleler kurmanın yanında okuduğunu kolayca anlayabilir. Olayları tarif edebilir, görüşlerini bildirebilir.

Upper-Intermediate: Intermediate kurunu tamamlamış veya intermediate seviyesinde biraz akıcı İngilizce konuşabilen öğrenciler için uygundur. Kur sonunda öğrenciler ana dili İngilizce olan biri ile farklı konularda uzun cümleler kurarak anlaşıp konuşabilir. Uzun ve anlamlı cümleler kurmakta zorlanmaz. Orijinal kaynaklı kitapları okuyup anlayabilir. Doğal ve spontane iletişim kurabilir.

Advanced: İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan veya upper-intermediate kurunu tamamlayan öğrenciler içindir. Kur sonunda öğrenciler ana dili İngilizce olan biri ile farklı konularda uzun konuşmalar ve tartışmalar yapabilir. İngilizce iletişimde neredeyse hemen hiç problem yaşamaz. Farklı konularda uzun ve karmaşık metinleri anlayabilir. Akademik ve profesyonel düzeyde İngilizceyi akıcı, esnek ve etkili bir şekilde kullanabilir.

ÖN BİLGİ FORMU

Bilgi Aç

BİZİ TERCİH EDENLER